MENU


Te 9 miesięcy to piękny, burzliwy i niezwykły okres w życiu każdej kobiety. I o ile na początku wydaje nam się że będzie trwał całą wieczność to nagle orientujemy się, że termin lada dzień a my nie mamy żadnego porządnego zdjęcia które mogłybyśmy potem wziąć do ręki wspominając ten zupełnie niepowtarzalny czas.

Kiedy zrobić sobie zdjęcia z brzuszkiem?

– zarezerwuj sobie jedno wolne przedpołudnie, najlepiej w 7-8 miesiącu ciąży (u każdej kobiety jest to trochę inny moment, ale chodzi o czas kiedy brzuszek nabrał już ładnego okrągłego kształtu, a nie jest Ci jeszcze naprawdę ciężko).

Jak się ubrać?

– przejrzyj swoją szafę: na pewno przyda się jednolita gładka podkoszulka podkreślająca brzuszek, jeśli masz jakieś ulubione ubrania: zwiewne bluzki/sukienki, może jakieś delikatne materiały czy apaszki to świetnie, ale jeśli przyjdziesz tylko w majtkach i podkoszulce to też sobie poradzimy:)

– buty: możesz włożyć buty takie jakie nosisz na co dzień, najważniejsze żeby było Ci wygodnie, warto też zadbać o paznokcie, zarówno te na stopach jak i na rękach (domowy manicure/pedicure spokojnie wystarczy:)

Co poza tym?

– zastanów się czy nie chcesz zaangażować innych członków rodziny do udziału w sesji (partnera, rodzeństwo, może ukochanego psiaka?)
– spróbuj wyspać się dzień przed zdjęciami i zjedz śniadanie (a jeśli zapomnisz to daj znać że potrzebujemy skorzystać z mojej lodówki:)
– pomyśl o dodatkach, które możesz znaleźć w swoim domu: zdjęcie USG, test ciążowy, misie, małe buciki i ciuszki dziecka, sprawią że sesja będzie naprawdę Wasza.
– zastanów się nad tym jakie zdjęcia chciałabyś powiesić sobie na ścianie w domu, jakie pokazałabyś córce czy synowi za kilka lat, jakie mężowi, a jakie rodzicom czy przyjaciółce, zastanów się jak chciałabyś zapamiętać sobie ten czas. poszperaj w internecie, zobacz jakie zdjęcia ci się podobają, albo po prostu napisz, pomogę znaleźć Ci stylizacje i scenerię w której będziesz czuła się dobrze.

Jak wygląda ciążowa sesja zdjęciowa? (w studiu fąfel:)

– sesja trwa od 1 do kilku godzin w zależności od wybranego pakietu, samopoczucia przyszłej mamy i ilości stylizacji, na które się decydujemy.
– miejsce to do wyboru: Wasz dom, moje domowe studio na Bemowie w Warszawie lub plener, istnieje również możliwość połączenia pleneru ze zdjęciami w domu/studiu w przypadku wybrania pakietu od „Raz” w górę. Dojazd na terenie Warszawy gratis (dojazd poza Warszawę za zwrot kosztów)
– za dodatkową opłatą jest możliwość umówienia na sesję wizażystki, która wykona profesjonalny makijaż i zajmie się stylizacją włosów.

szczegółowa oferta dostępna jest pod tym linkiem.

Comments

Świetny blog i poradnik ;)! Każda taka sesja wymaga właśnie takiego podejścia do sprawy. Bo tylko wtedy fotografowi śląsk uda się zrobic unikalne zdjęcia ;).

michaelkorshandbagsoutlet.cc

Leather is created via a tanning process of dermal coming from a pet. When cows include the most typical way to obtain epidermis with regard to natural leather, natural leather furthermore comes from the particular skins involving pigs, goat’s, sheep,…

prada medium carryall shoulder tote calf leather red

Meet up to date collection to your Coach company, a Historical past Red stripe. The actual swingpack is great for this simple in addition to perfect for the particular traveller. The actual modest tote features your Trainer signature bank materials by…

longchamp le pliage handbag beige

Summer 5, 2007Brad Pitt with the exceptional Custom Storksak Dude Baby diaper BagAngelina Jolie isn’capital t individual in the family to enjoy the key benefits of a new Storksak baby diaper bags. Occurs this case of which The actor-brad pitt is…

buy latest loewe amazona 28 bag classic calf grey purple pink small handbag

Right now it is often hard trying to find a black designer purse that is not so bland searching. Look no further simply because Burberry features a sensational innovative african american plad fashioned handbag. This kind of handbag is known as Burberr…

Add Your Comment

CLOSE