MENU

W połowie grudnia spełniliśmy moje marzenie sprzed 4 lat – przejęliśmy całą trójką studio i nagraliśmy audiobooka czytanego przez Adama.
Tu możecie podejrzeć jak to wszystko wyglądało 🙂

Na początku miało to być coś tylko dla nas, ale pomyśleliśmy że może mogłoby z tego wyjść jeszcze coś dobrego. Kilka rozmów i telefonów później (Dominika <3) okazało się że Agencja Edytorska Ezop jest zachwycona naszym pomysłem i dzięki uprzejmości wydawnictwa i autora książki “Proszę mnie Przytulić” – Przemysława Wechterowiczowa, możemy dziś udostępnić Wam pełną wersję naszego nagrania! Wszyscy zamieszani w akcję zrzekli się jakiegokolwiek wynagrodzenia, ale jeśli Wam się podoba to byłoby nam dużo bardziej niż miło gdybyście mogli wpłacić symboliczną kwotę na jeden z tych celów:

– SOS Syria – PAH: BPH S.A. 91 1060 0076 0000 3310 0015 4960 z dopiskiem “SOS Syria” http://www.pah.org.pl/wspieraj-nas/121
http://www.whitehelmets.org/
– Doctors in Syria: https://mydonate.bt.com/events/icu/337171

Wielkie dzięki za pomoc przy ogarnięciu akcji należą się Mietowi Strzeleckiemu i Dominice Janik:)

(zero spamu, samo dobro)


A tu możesz pobrać całego audiobooka.

Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz “zapisz element docelowy jako”.
Jeśli zostawisz swojego maila powyżej dostaniesz też w mailu bezpośredni link do pobrania i sporo innych fajnych rzeczy w najbliższym czasie.

 


Fragment artykułu na ladnebebe.pl o tym co fotograf, bankowiec i przedszkolak robią w radiu:

“Kiedy zaszłam w ciążę z Tymkiem wymyśliłam sobie że strasznie chciałabym mieć przy sobie/brzuchu głos Adama kiedy nie był obok (szczególnie że przyznam szczerze – ten głos miał swój wkład w to że jesteśmy dziś małżeństwem;). To były jednak dosyć szalone czasy, oboje ogarnialiśmy studia, pracę, ja zakładałam Fąfla i całkiem nową rodzinę, więc pomysł trafił na tę listę “to-do”, na którą nikt nigdy nie zagląda.

W grudniu 2016 przyszedł czas na generalne porządki, odkopałam ten pomysł i postanowiłam że takie rzeczy trzeba po prostu robić. Zadzwoniłam do naszego przyjaciela, który pracuje w radio i zaklepaliśmy studio na niedzielę.


adwent-25
adwent-28

Przy śniadaniu czytaliśmy “Proszę mnie przytulić” Przemysława Wechterowicza z pięknymi ilustracjami Emilii Dziubak. Chciałam żeby to było coś pasującego do tej mojej męskiej dwójki, żeby to była kiedyś wyjątkowa pamiątka więzi, która łączy ich dziś i ta ciepła historia o tacie i małym niedźwiedziu była oczywistym wyborem. (…)

Zaopatrzeni w kolejne kubki gorącej czekolady, zaczęliśmy nagrywać naszego pierwszego audiobooka. ”

 

adwent-83 adwent-43adwent-58

“Cyta Adam Przedpełski”.

adwent-92

Comments
Add Your Comment

CLOSE