MENU

PYTANIA & ODPOWIEDZI

Jak wygląda sesja rodzinna z Tobą?

Spotykamy się w Waszym domu, pijemy kawę, po dwóch godzinach wychodzę i okazuje się że już po wszystkim;) A tak na poważnie - sesje lifestylowe, które wykonuję rzeczywiście odbywają się w Waszych domach, wygłupiacie się we własnym łóżku lub ogrodzie. Chcę pokazać to jak naprawdę wyglądało Wasze życie, tak żebyście z sentymentem mogli spojrzeć kiedyś na te dni kiedy na co dzień działy się rzeczy niezwykłe.

Jak możemy umówić się na sesję zdjęciową?

Najwygodniej jest napisać do mnie maila - przedpelska.ewa@gmail.com lub SMS z prośbą o kontakt na nr 601269565 - bardzo często w trakcie sesji nie mogę odebrać telefonu:)

Kiedy zrobić sobie sesję ciążową, a kiedy noworodkową?

Na sesję ciążową zarezerwuj sobie jeden wolny dzień, najlepiej w 7-8 miesiącu (u każdej kobiety jest to trochę inny moment, ale chodzi o czas kiedy brzuszek nabrał już ładnego okrągłego kształtu, a nie jest Ci jeszcze naprawdę ciężko). Jeśli chodzi o sesję noworodkową najlepiej jest zgłosić się do mnie jeszcze w ciąży i podać mi orientacyjny termin porodu. Chwilę po porodzie znajdujemy jeden dzień w tygodniu niedługo po porodzie (idealnie w pierwszych dwóch tygodniach życia maluszka, np. 8-10 dzień, ale nie jest to dla mnie żadna magiczna granica, fotografuję maluchy w każdym wieku:).

Ile godzin trwa sesja?

Sesja rodzinna trwa zazwyczaj ok. 2 godzin - wszystko odbywa się zgodnie z rytmem maluszka i rodziców. Sesja Dzień z życia to ok. 3 godziny, podczas których podglądam Waszą codzienność i staram się uchwycić naturalne momenty, relacje i te niepozowane chwile.

Mieszkamy za granicą, czy możesz przyjechać do nas na sesję?

Jasne! Latałam już do moich klientów i fotografowałam rodziny z różnych stron świata (także niepolskojęzyczne), umawiamy się wtedy na zwrot kosztów podróży i noclegu. Wymaga to trochę dłuższego czasu na dobranie dogodnego terminu, dlatego napiszcie do mnie maila jak najszybciej i na pewno uda nam się ustalić szczegóły.

FAQ na szybko

• Co zawiera cena sesji?

ceny zawierają czas pracy podczas sesji oraz przy postprodukcji zdjęć, doświadczenie i talent fotografa, podatek dochodowy i VAT, pliki cyfrowe w ilości odpowiadającej pakietowi oraz odbitki.

• Gdzie odbywają się sesje?

sesje rodzinne odbywają się w Waszych domach, możemy też umówić się w wybranym przez Was plenerze na terenie Warszawy, do innych miast i za granicę docieram za dodatkową opłatą

• Jak możesz się ze mną umówić?

najwygodniej mailowo - przedpelska.ewa@gmail.com
lub przez SMS - 601269565

• Kiedy otrzymamy zdjęcia i w jakiej formie?

zdjęcia otrzymujecie ok. 3-4 tygodni po sesji w wersji elektronicznej, a później papierowej w zależności od wybranego pakietu

CLOSE