MENU

EWA PRZEDPEŁSKA

Fotografka i mama Tymka i Panny Hanny, zapalona podróżniczka i absolwentka kreatywnej księgowości w SGH. Od wielu lat stoję za obiektywem, współpracuję z magazynami i markami realizując sesje wizerunkowe i portretowe, a na co dzień odwiedzam rodzinne domy w Warszawie i na całym świecie żeby uwieczniać Waszą cudowną codzienność.

CHCIAŁABYM ZOSTAĆ WASZYM FOTOGRAFEM

Aktualnie jestem fotografem w teamie Ładnebebe.pl i współpracuję z wieloma polskimi markami przy projektach komercyjnych, wykonuję sesje lifestylowe i domowe. Pasja do fotografii rodzinnej rosła u mnie razem z brzuchem, kiedy nie mogłam znaleźć fotografa dla siebie i umacniałam się w przekonaniu, że aby zrobić piękne i autentyczne zdjęcie maluszkowi, nie trzeba koniecznie przebierać go za biedronkę.

Próbuję szerzyć miłość do autentycznych, pełnych uczuć zdjęć, staram się uchwycić te proste momenty, do których ciężko nam wrócić potem pamięcią. Odwiedzam rodziny w ich własnych domach, tak żeby obrazy, które razem tworzymy były im jak najbliższe. Lubię słodką herbatę, stare mapy i filmy na podstawie komiksów. Zjechałam autostopem parę dobrych tysięcy kilometrów, ale lubię sobie pospać do późna.

Marki, z którymi miałam już przyjemność współpracować to m.in. :

CHCIAŁABYM ZOSTAĆ

WASZYM FOTOGRAFEM

pozwól mi opowiedzieć zdjęciami swoją historię

CLOSE